Predstavenie

Práca v realitách je mojim životným štýlom, ktorý žijem naplno. Pomáham klientom v rôznych životných situáciách. Či už potrebujú predať svoju nehnuteľnosť rýchlo a za najlepšiu cenu na trhu, alebo hľadajú svoj nový vysnívaný domov - som tu vždy pre nich. Potrebujete rýchlu radu či konzultáciu?
Pozývam Vás na kávu, kde sa môžeme osobne porozprávať. 
Zavolajte mi +421 903 518 712.

Referencie

Spokojní klienti a poďakovanie - to je ten najlepší pocit zadosťučinenia, ktorý sa mi môže dostať. Dodáva to ďalší rozmer zmyslu mojej práce. Pre Vás je to forma odporúčania mojich služieb.

So službami, resp. servisom pani Janky som bol v priebehu kúpy rodinného domu nadmieru spokojný. V relatívne krátkej dobe od kontaktovania mi prezentovala nehnuteľnosť, ktorá vyhovovala mojim zadaným kritériám a po prejavenom záujme o kúpu danej nehnuteľnosti, mi zrozumiteľne vysvetlila ďalší postup. Oceňujem najmä jej ľudský prístup a profesionalitu počas jednania, ako aj odbremenenie od všetkých administratívnych záležitostí spojených s prevodom vlastníctva. Na základe tejto skúsenosti, odporúčam pani Janku ako dôveryhodnú a profesionálnu realitnú maklérku, ktorá mi pomohla nájsť môj domov, za čo jej ešte raz vrelo ďakujem.

 Marek Kopček

Po ročnom hľadaní bývania a nespočetnom množstve obhliadok sa naše cesty skrížili s pani realiťáčkou Janou Kmeťovou Čachaňovou. Už od prvého osobného kontaktu ma zaujal jej prístup a hlavne vcítenie sa do požiadavky každého člena našej rodiny. Jej pomoc mala hneď dve roviny, v prvom rade to bolo predstavenie teraz už „nášho domu“. Zo všetkých obhliadok, ktoré sme počas roka prešli, táto obhliadka bola jediná, kedy nám realiťák dom predával. Žiadne obligátne tu je kúpeľňa, obývačka, chodba... Ale bolo to jasné navodenie atmosféry. Sem si ráno sadnete, dáte si spoločné raňajky...vychutnáte si výhľad z terasy. V detskej izbe povedala synovi - vyskúšaj si sadnúť za Tvoj nový stôl, poskáč po posteli. Už počas obhliadky som mal jasnú predstavu kde budeme čo mať, odchádzali sme s pocitom že toto je dom práve pre nás. Druhá rovina jej pomoci bola v predaji nášho bytu. V oboch prípadoch, či to bol predaj alebo kúpa nám vedela poradiť vo všetkých smeroch. Bolo o nás postarané počínajúc od znalca, právnika, katastra, komunikácie s bankou. Čo som ani nedúfal, ale aj prepis energií bol v jej réžii. Za mňa môžem povedať, že je to človek s vysokou mierou profesionality, ktorý svoju prácu vyslovene miluje a žije ňou. Ak zvažujete predaj nehnuteľnosti pani Jana Kmeťová Čachaňová je istotne tá správna voľba.

Peter Schneidgen

Pani Janka nám pomohla získať náš nový domov. Vďaka jej prehľadu o situácii na trhu a vedomostiam o danej lokalite nám našla presne to, čo sme hľadali. Najskôr sme jej zadali naše požiadavky a tie boli do bodky splnené aj keď sme si museli nejaký čas počkať, ale vyplatilo sa! Jej úsilie a angažovanosť prekročili naše očakávania, čo viedlo k rýchlemu a úspešnému uzavretiu obchodu. Vrelo ju odporúčam každému, kto hľadá spoľahlivého partnera pri kúpe nehnuteľnosti.

Michal J.

Kontaktujte ma